Aktywne życie firmy

Opiekujemy się zwierzętami w warszawskim ZOO

Od kwietnia 2024 roku opiekujemy się dwójką lokatorów Warszawskiego ZOO - żyrafą Anastazją i gepardem Сasisem. Zobaczyliśmy ich podczas spaceru i od razu podbili nasze serca. Za komfort zwierząt i czystość wybiegów odpowiada Fundacja „PANDA”. We współpracy z fundacją dbamy o zróżnicowane i wysokiej jakości wyżywienie naszych ulubieńców.

JESTEŚMY w TOP 100 of Poland

Nasza spółka została uznana za jedną z najlepszych w zakresie usług księgowych w Polsce i znalazła się w prestiżowym rankingu TOP-100 of Poland! To dla nas nie tylko niezwykle miłe wydarzenie, ale również docenienie pracy i wysiłku, jaki wkładamy w jakość świadczonych przez nas usług. Sukces ten stał się możliwy dzięki opiniom, które otrzymaliśmy od naszych klientów na Facebooku i Google Maps.

Wsparcie młodej pisarki Kasi Tyc podczas publikacji książki

Dzięki naszej pomocy utalentowana pisarka Kasia Tyc w wieku 13 lat wydała książkę "Paw Wilanek na tropie. Tajemnica Księgi 5”. Druk książki znacznie przekraczał możliwości finansowe dziewczynki, dlatego nasza firma podjęła decyzję o wsparciu młodego talentu. Zbiórka pieniędzy została przeprowadzona za pośrednictwem organizacji Zrzutka sp. z o.o.

Charytatywny koncert galowy na rzecz fundacji "Rak'n'Roll. Wygraj życie!

W styczniu 2024 roku uczestniczyliśmy w charytatywnym koncercie galowym na rzecz fundacji "Rak'n'Roll. Wygraj życie!". Wygraj życie!" od 13 lat pomaga osobom chorym na raka, popularyzując nowe podejście do leczenia onkologicznego i przyczyniając się do polepszenia jakości życia osób zmagających się z tą chorobą.

Nagroda za innowacyjne technologie w zakresie outsourcingu księgowości

W ramach konkursu dla osobowości ze świata biznesu, kultury i nauki, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”, otrzymaliśmy dwie nagrody jako laureaci w kategoriach „Postępowy lider w rozwoju automatyzacji finansów” oraz „Innovative Technologies in outsourcing of accounting”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Muzeum Kapitolińskim w Rzymie w dniu 24.10.2023 r.

XIX Polish Businesswomen Awards

XIX Polish Businesswomen Awards stała się dodatkową okazją do świętowania sukcesów. MIA CONSULT GROUP zwyciężyła w kategorii “Lider najwyższej jakości outsourcingu księgowego”, z kolei nasza dyrektor generalna Helena Razbicka otrzymała statuetkę w kategorii “Najbardziej charyzmatyczna osobowość outsourcingu księgowego”.

KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA

W kwietniu 2024 roku nasza spółka otrzymała prestiżowy certyfikat „KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA”. Nagroda ta przyznawana jest na podstawie opinii klientów i stanowi potwierdzenie spełnienia oczekiwań w zakresie jakości świadczonych przez nas usług. To pierwszy w Polsce certyfikat, który podkreśla dwa kluczowe aspekty: rzetelność i ochronę konsumenta.

Nasza dobra reputacja została potwierdzona certyfikatem "Rzetelna Firma"

Nasza firma otrzymała certyfikat "Rzetelna Firma", który świadczy o dobrej reputacji spółki na polskim rynku. Certyfikat jest gwarancją wiarygodności naszej firmy jako partnera, potwierdza naszą pozytywną historię płatniczą, brak zaległości podatkowych oraz brak figurowania na liście sankcyjnej.

Czy masz jakiekolwiek pytania?

Zadaj nam pytania, z przyjemnością odpowiemy.

Zostań naszym klientem.

Postaramy się pomóc Ci skupić się na rozwoju twojego biznesu, a nasz zespół zajmie się aspektami księgowymi, kadrowymi i podatkowymi.