Usługi księgowe dla firm

Dobre zarządzanie sprawami księgowymi firmy jest nieodmiennie jednym z ważniejszych elementów sprawnie funkcjonującego biznesu. Aby Twoje przedsiębiorstwo mogło działać zgodnie z prawem i rozwijać się, należy wiarygodnie wywiązywać się ze swoich obowiązków księgowych. MIA CONSULT GROUP Sp. z o.o. to partner, który zapewnia kompleksowe usługi księgowe dla firm i pełne wsparcie w codziennym zarządzaniu finansami.

Kompletna lista usług księgowych świadczonych przez nasze biuro rachunkowe:

icon-consult

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

icon-consult

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

icon-consult

Obsługa ryczałtu

icon-consult

Obsługa kadrowo-płacowa

icon-consult

Konsultacje księgowe

icon-consult

Chmura dla dokumentów

icon-consult

Systemy pracy zdalnej

Profesjonalne usługi księgowe dla firm

Nasze biuro rachunkowe wyróżnia się na rynku indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta.

Korzystając z naszych usług księgowych musisz wiedzieć, że oferujemy w pełni spersonalizowane rozwiązania i stosujemy nowoczesne technologie oraz metody pracy. Stawiamy na precyzję i niezawodność w prowadzeniu księgowości.

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców poszukujących nie tylko profesjonalnego wsparcia księgowego, ale również partnera biznesowego, który pomoże im w osiągnięciu długoterminowych celów finansowych. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują nasze usługi księgowe, wszystkie informacje znajdziesz w naszym cenniku.

Cennik usług księgowych dla firm

DO 10 FAKTUR

od 300 zł./mies.

Usługi księgowe

Rachunkowość podatkowa

Przygotowanie sprawozdawczości podatkowej

Chmura dla dokumentów - ZA DARMO

Uzupełnianie faktur - 20 zł/szt.

Kadry i płace - 50 zł/oś.

DO 30 FAKTUR

od 500 zł./mies.

Usługi księgowe

Rachunkowość podatkowa

Przygotowanie sprawozdawczości podatkowej

Chmura dla dokumentów - ZA DARMO

Uzupełnianie faktur - 15 zł/szt.

Kadry i płace - 50 zł/oś.

DO 50 FAKTUR

od 700 zł./mies.

Usługi księgowe

Rachunkowość podatkowa

Przygotowanie sprawozdawczości podatkowej

Chmura dla dokumentów - ZA DARMO

Uzupełnianie faktur - 10 zł/szt.

Kadry i płace - 50 zł/oś.

Jeśli Twója miesięczna liczba faktur jest większa niż wskazane powyżej 50 sztuk, skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków wyceny usług księgowych.

Przedstawiamy aktualne ceny poszczególnych usług księgowych. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty lub zamówienia usługi. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i dostosować ofertę do specyficznych potrzeb Państwa firmy.

Kto korzysta z usług księgowych dla firm

Usługi księgowe są niezbędne w prowadzeniu każdej firmy, niezależnie od jej rozmiarów ani branży. Szczególnie cenne mogą okazać się one dla mniejszych oraz średnich przedsiębiorstw, nieposiadające działów księgowości. Nasze usługi kierujemy też właścicielom większych firm, którzy cenią sobie czas i możliwość rozwijania swojego biznesu. Niekiedy wsparcie potrzebne jest tylko na początku prowadzenia firmy, gdy całkowita księgowość firmy wydaje się jeszcze zbyt skomplikowana.

Nasze usługi księgowe dla firm obejmują:

W MIA CONSULT GROUP Sp. z o.o. oferujemy różne usługi księgowe dopasowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Każda z naszych usług została dokładnie przemyślana i zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnych korzyści Tobie i Twojej firmie. Przy okazji staramy się zmniejszyć ewentualne obciążenia związane z administracją i działamy w zgodności z obowiązującymi przepisami.

MIA CONSULT GROUP oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm:

Wprowadzanie dokumentów do zautomatyzowanego systemu księgowego.

Obsługa kadrowa, w tym kalkulacja wynagrodzeń, urlopów, chorobowych oraz obliczanie podatków od wynagrodzeń.

Przygotowywanie i składanie raportów księgowych do odpowiednich organów.

Organizacja elektronicznej wymiany dokumentów oraz bezpieczne przechowywanie dokumentów w formie papierowej i elektronicznej z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Doradztwo księgowe online w zakresie finansów i księgowości. Oferujemy analizy finansowe, prognozy oraz rekomendacje dotyczące poprawy efektywności finansowej firmy.

Nasza platforma technologiczna MIA CRM wesprze Cię w wyborze usług dostosowanych do potrzeb firmy oraz zapewni stały kontakt z zespołem prowadzącym Twoją sprawę.

Usługi online na platformie umożliwiającej łatwy dostęp do dokumentacji księgowej i finansowej, a także szybką wymianę informacji.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w ramach naszych usług zapewniamy Państwu możliwość korzystania z portalu klienta „MIA CRM”, który umożliwia błyskawiczną i całkowicie zdalną wymianę dokumentów i informacji między naszymi klientami a obsługującymi ich księgowymi.

Nasza platforma technologiczna, umożliwiająca Państwu dostęp online do dokumentów księgowych, została zaprojektowana tak, aby była intuicyjna, elastyczna i łatwa w codziennym użytkowaniu. Umożliwiamy przedsiębiorstwom korzystanie z najlepszych w swojej klasie technologii.

Innowacyjne usługi księgowe dla firm

Otoczenie biznesowe i wymagania klientów zmieniają się w bardzo dynamiczny sposób. MIA CONSULT GROUP Sp. z o.o. wprowadza na rynek innowacyjne usługi księgowe, które wykorzystują najnowsze technologie i metody pracy. Staramy się usprawnić procesy księgowe pod kątem wydajności i bezpieczeństwa.

W pełni cyfryzujemy procesy księgowe, umożliwiając automatyczne przetwarzanie dokumentów i transakcji. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się szybszym dostępem do aktualnych danych finansowych i raportów, co znacząco przyspiesza podejmowanie wszelkich decyzji biznesowych.

Współpracę z naszymi klientami ułatwiają nam systemy takie jak:

1. Platforma online dla klientów

Zapewniamy dostęp do dedykowanej platformy online, która umożliwia bezpieczną wymianę dokumentów między klientem a naszym biurem.To znacznie ułatwia codzienne zarządzanie przedsiębiorstwem.

2. Automatyzacja księgowości

Implementujemy rozwiązania oparte na automatyzacji procesów księgowych, które minimalizują ryzyko błędów, skracają czas potrzebny na obsługę rutynowych zadań i zapewniają wyższą efektywność pracy naszego zespołu.

3. System zarządzania dokumentacją cyfrową

Oferujemy nowoczesny system do zarządzania dokumentacją cyfrową, który umożliwia archiwizację, szybkie wyszukiwanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów księgowych i finansowych. System ten jest integralną częścią naszej platformy online i zapewnia łatwy dostęp do dokumentów w każdym miejscu i czasie.

Korzyści z outsourcingu usług księgowych dla firm

Nie każdy zna się księgowości i przepisach prawa. Z tego powodu, firmy decydując się na outsourcing usług księgowych, zyskują ogromną oszczędność czasu i zasobów. To nie wszystko, niewątpliwym plusem, jakim wyróżniają się nasze usługi księgowej, jest również pewność, że sprawy finansowe naszych klientów są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Outsourcing usług księgowych oferuje firmom elastyczność w dostosowywaniu zakresu współpracy do aktualnych potrzeb i dynamiki rozwoju biznesu, co jest szczególnie cenne w przypadku szybko zmieniających się warunkach rynkowych i prawnych.

Pozwala to na skalowanie usług w górę lub w dół bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów wewnętrznych, lub ponoszenia stałych kosztów związanych z zatrudnieniem specjalistów na etat.

Dodatkowo korzystanie z zewnętrznych ekspertów księgowych umożliwia przedsiębiorcom skupienie się na kluczowych aspektach swojej działalności, takich jak rozwój produktu, marketing i ekspansja rynkowa. Jeśli chodzi o oferowane przez nas usługi księgowe dla firm, Twoją sprawą zajmie się doświadczony specjalista. Firma, mając pewność, że wszystkie sprawy księgowe są profesjonalnie zarządzane, może skupić się tylko na swoim rozwoju.

Dlaczego warto skorzystać z usług outsourcingu księgowego w MIA CONSULT GROUP

Wybierając MIA CONSULT GROUP Sp. z o.o., stawiasz na profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście. Jednym słowem, jesteś w dobrych rękach! Nasze usługi księgowej i głęboka specjalizacja w różnorodnych branżach pozwalają na dostosowanie usług księgowych do specyficznych potrzeb każdego klienta, co zapewnia nie tylko zgodność z przepisami, ale także optymalizację kosztów.

Indywidualne podejście do klienta, połączone z wykorzystaniem najnowszych technologii księgowych, gwarantuje efektywność i transparentność procesów finansowych, umożliwiając firmom lepsze zarządzanie finansami i podejmowanie świadomych decyzji strategicznych.

Dodatkowo nasze ciągłe inwestycje w szkolenia i rozwój kompetencji naszych pracowników sprawiają, że zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi zmianami w przepisach księgowych i podatkowych, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Współpraca z nami to również gwarancja bezpieczeństwa danych i poufności informacji, dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT. Stale rozwijamy i czuwamy nad bezpieczeństwem naszego oprogramowania.

Wybierając MIA CONSULT GROUP, zyskujesz nie tylko ekspertów, jeśli chodzi o usługi księgowe dla firm, ale także partnera biznesowego, który pomoże Twojej firmie rosnąć i osiągać nowe cele.

Świadcząc usługi księgowe dla Państwa firmy, gwarantujemy:

icon-consult

Szybki kontakt ze specjalistami do spraw księgowości, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania z Państwa strony.

icon-consult

Dostęp do Państwa dokumentów księgowych z każdego miejsca na świecie, za pomocą łatwej w obsłudze i niezawodnej platformy online.

icon-consult

Stałą zgodność Państwa ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce.

icon-consult

Dostosowanie profilu naszych usług do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

icon-consult

Bezpieczeństwo i 100% poufność powierzanych nam informacji.

icon-consult

Wysoką jakość usług oraz terminowość.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje obsługa księgowa lub jaką kwotę będziesz musiał przeznaczyć na usługi księgowe, to nie zwlekaj. Jeśli chodzi o usługi księgowe ceny znajdziesz w naszym cenniku usług księgowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, by poznać indywidualną wycenę dla obsługi księgowej Twojego biznesu.

Czy masz jakiekolwiek pytania?

Zadaj nam pytania, z przyjemnością odpowiemy.

Zostań naszym klientem.

Postaramy się pomóc Ci skupić się na rozwoju twojego biznesu, a nasz zespół zajmie się aspektami księgowymi, kadrowymi i podatkowymi.